Mezanin Raf Sistemleri, Çok Katlı Raf Sistemi, Asma Kat raf sistemiToggle Anasayfa » Teknik Bilgiler » Depo Raf Sistemleri » Mezanin Sistemleri » Mezanin

Depolama ve aynı anda çalışmak için üretilen çözümlerden biride Mezanin Raf Sistemidir. Bu sistemler çok katlı olarak kullanıldığı zaman aynı alan üzerinde ilave bir depolama veya çalışma alanı kazanılır. Soğuk veya sıcak haddelenmiş profillerden üretilen bu sistemler sorunsuzca monte edilir. Farklı yükler için özel isteklere göre mezaninler, yanlamasına veya uzunlamasına isteğe bağlı olarak genişletilebilir. Her katta en yüksek seviyede emniyet tabidir. Katlar üzeri kaplama olarak tel, ızgara, sunta, MDF, sac, tava ve benzeri kaymayı engelleyecek materyaller kullanılmaktadır. Suntaların altı beyaz veya doğal olarak kaplıdır.

Lokal kurallara göre yangın önleyiciler kullanılmaktadır. Sipariş hazırlama işlemine göre asma kat veya mezanin sistemlerde farklı şekillerdeki havalandırma tesisleri mevcuttur.

Asma kat veya mezanin sistemlerde emniyet, merdiven basamaklarında başlayıp korkuluklarda sona ermektedir.Ağır rack raf sistemi ; Günümüzde depo maliyetleri çok yüksek seviyelere gelmiştir. Bu sebepten ötürü yüksek irtifalı raflar kullanılarak minimum alanlarda maksimum depolama yapılabilmesi gerekmektedir. Bu gereksinime ağır rack sistemi çözüm olmuştur. Paletli yüklemeye uygun olan ağır yük raf sisteminde bir rafa 4000 kg ye kadar yük konulabilmektedir.

Firmaların depolarındaki  ürünleri daha düzenli ,daha sağlıklı ve depolarda daha fazla alan kazandırmak için kurulan ve tamamen demonte geçme tırnaklarla montajı yapılan bir raf sistemidir.

Mezanin (Çok Katlı) Raf Sistemi fiyatları ve ölçüleri için sağ altta bulunan canlı destek bölümümüzden veya 0262 722 94 37 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


ShutDown