Şirket ProfiliToggle Anasayfa » Kurumsal » Şirket Profili

Hakkımızda

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kemal EREN tarafından 1980 yılında Tahtakale Mercan’da 40 m2 bir alanda kurulmuştur. Şirketimizin bugün itibari ile ahşap mobilya imalatında Bayrampaşa da 6.500 m2 kapalı alana ulaşmışken, metal imalatında Kocaeli Dilovasında ki yeni kompleksinde 20.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Dünyada ki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, yanı sıra bu gelişmelere de yön vermektedir. Ar-Ge çalışmalarına büyük bir hız vererek bugünün zeminini dünden hazırlamış ve şimdiden yarınların çalışmaları içerisine girmiştir.Tüm ürünlerinde sahip olduğu gerekli bütün kalite sertifikaları ile sektörün en güvenilir,en dinamik ve en hızlı firmalarından olduğunu kanıtlamıştır. Her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek ilerleyen EREN ÇELİK AHŞAP VE METAL MÖBLE SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. dürüstlük ilkesinden de ödün vermemektedir. Toplam kalite yönetimini benimsemiş başarılı kadromuz verdiği sözü tutmanın gururunu yaşıyor ve diyor ki;

“Dünyanın yükünü sizinle taşıyacağız.”

Misyonumuz

Şirket kültürümüz ve temel değerlerimiz ışığında, çalışanlarımızın kurumsal kimlik kazanarak şirketimize bağlılıklarını geliştirmelerine, huzurlu bir çalışma ortamında çalışmalarına, değer yaratmalarına, yüksek performans göstermelerine ve sürekli verim artışı sağlamalarına olanak sağlayacak insan kaynakları politikaları oluşturmak. Yasalara ve etik değerlere bağlı olarak ülkemizde gelişmekte olan İnsan Kaynakları Uygulamalarına katkıda bulunmak ve geliştirdiğimiz İnsan Kayakları Yönetim Sistemleri ile sektörümüzde öncü olmak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kurumsal değerimizin, başarımızın ve kalitemizin sağlanabilmesi için öncelikle çalışanlarımıza yatırım yapmamız gerektiğine inanırız.

Vizyonumuz

Türkiye de sektörünün en büyük firmalarından biri olarak 36 yılın getirdiği tecrübe ile  ISO 9001 kriterlerini, çevreye verdiğimiz değerleri koruyarak üretim yapmak ve hizmet anlayışında farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır. Yaptığımız yeni yatırımlarımız ile bölgenin gelişimine katkı sağlamak ve sürekli girişimci olmak, rekabetçi sektörde amaçlarımızdan asla ödün vermeden, sürekli kalite anlayışıyla çalışmaktır.

Çevreye Saygı

Dilovası tesisimize kurulan dev güneş enerjisi santrali şu ana kadar Türkiye'de yapılmış ve uygulamada olan en büyük ve en gelişmiş "solar çatı kaplama" çalışması olma özelliğinden dolayı "Türkiye'nin Çatısı" tanımlamasını da alıyor. 4 bin metrekare bir alanı kapsayan güneş enerjisi santrali ortalama 750 MWh' lık bir enerji gücü sağlayıyor. Yıllık 910.000 KW elektrik üretim kapasitesine sahip tesis, firmamızın enerji ihtiyacının tamamını karşılıyor. Temiz enerji sistemlerinin başında gelen güneş enerjisi ile yılda 710 ağacı kurtarıyor, 445200 kg karbon salımını önlüyoruz. Bu şekilde doğaya zarar vermeden üretime tüm hızımızla devam ediyoruz.

ShutDown