Rafturk 2016 Kastexpo İş Zirvesi’ndeydi

Kastamonu Sanayici ve İş adamları Derneği KASİAD, İstanbul Fuar Merkezi’nde Kastamonu Sanayici ve İş Dünyası Zirvesi’ni tamamladı

Katılımın yoğun olduğu zirvede Eren Çelik Ahşap ve Metal San. (Rafturk) yer aldı. 4 gün süren etkililikte ekonomik güç birlikteliğinin yanı sıra Kastamonu sosyal, kültürel ve bölgesel gücü ön plandaydı.

Konuyla ilgili açıklama yapan KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan, KASTEXPO ile Kastamonuluların ticari ilişkilerinin geliştirilmesinin hedeflendiğini söyledi. Kastamonulu sanayicilerin benimseyeceği, Kastamonu ticaretine marka değeri kazandıracak dev buluşma platformunu, yerli ve yabancı çok sayıda katılımcının ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Ayhan Aslan, “KASTEXPO’yu Türkiye’nin değişik illerinde ve Kastamonu’da var olan iş dünyamızın potansiyelinin ortaya çıkarılması, güce doğru bir yol haritası niteliğinde önemli bir adım olarak görüyoruz. Ticaretle ilgili ürün ya da hizmetlerin, teknolojik gelişmelerin, bilgi ve yeniliklerin tanıtımı, pazar bulunabilmesi ve satın alınabilmesinin yanı sıra teknik işbirliği, geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesi için 10-13 Mart 2016 tarihi bir milat oldu.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.